Glädjande besked- förvärvat Gullvivian 15

Vi är glada att kunna meddela att vi har förvärvat kvarteret Gullvivan på Väster i Örebro – ett strategiskt tillskott i direkt anslutning till kvarteret Tisteln 13 som vi nyligen renoverat och utvecklat.

Vi vill samtidigt hälsa samtliga lokalhyresgäster varmt välkomna till oss på LG Söderberg Fastigheter. Vår ambition är att vara en långsiktig, närvarande och engagerad fastighetsägare med fokus på god service, trygga relationer och välskötta fastigheter.


Det finns just nu möjlighet att hyra kontorslokaler från cirka 160 upp till 2 000 kvm. Lokalerna erbjuder ett attraktivt läge med god tillgång till parkering samt närhet till service, kommunikationer och centrala Örebro.

Oavsett om ni söker ett mindre kontor eller en större etablering hjälper vi gärna till att hitta en lösning som är anpassad efter er verksamhets behov.

Nästa
Nästa

Bostadslöftet Örebro